Tuinkist Elvi 308110110
Extra grote tuinkist voor buiten
Geimpregneerd vurenhout, regenwaterdicht
308 x 110 x 110/104 cm
Een praktische oplossing om gasflessen netjes, veilig en uit het zicht op te bergen. Dankzij de stevige uitvoering is deze kist geschikt voor gebruik bij camping, recreatiewoning, zwembad of terras. De aflopende multiplex deksel met watervaste epoxylaag zorgt voor een duurzame en verzorgde afwerking.
Deze praktische gasflessenkist is een slimme oplossing voor het opbergen van meerdere gasflessen op een veilige, overzichtelijke en verzorgde manier. De kist is niet alleen geschikt voor gasflessen, maar ook handig voor het opbergen van plastic, vuilniszakken of glas. Daardoor is dit model breed inzetbaar in de tuin, op het terras, balkon, bij het zwembad, op de camping of bij een recreatiewoning.
De zijwanden zijn gemaakt van KOMO-geïmpregneerd Noord-Europees vurenhout. Deze behandeling helpt het hout langdurig te beschermen tegen weersinvloeden en houtrot. Daardoor is de kist zeer geschikt voor buitengebruik. Het hout zal na verloop van tijd op natuurlijke wijze vergrijzen. Wilt u de oorspronkelijke uitstraling liever behouden, dan kunt u het hout afwerken met een dekkende of transparante beits.
De aflopende deksel is uitgevoerd in multiplex en voorzien van een dubbele watervaste epoxylaag. Ook de bodem en tussenwand zijn in dit materiaal uitgevoerd, wat zorgt voor een sterke en duurzame constructie. De deksel is afgewerkt met een aluminium profiel voor een nette uitstraling. Dankzij het meegeleverde demontabele tussenschot kunt u de ruimte flexibel indelen. Heeft u naast de gasfles nog ruimte over, dan gebruikt u dat vak eenvoudig voor extra bergruimte.
Een gasflessenkist moet niet alleen praktisch zijn, maar ook goed geventileerd. Daarom is dit model voorzien van ventilatieroosters, zodat de inhoud op verantwoorde wijze kan worden opgeborgen. De gegalvaniseerde stormketting helpt de deksel gecontroleerd te openen en ondersteunt het gebruiksgemak. De kist staat op balkjes, wat zorgt voor een stabiele plaatsing op een vlakke ondergrond.
De gasflessenkist wordt geleverd in wanddelen en is half voorgemonteerd. Met de duidelijke montagehandleiding zet u de kist overzichtelijk in elkaar. Door de stevige uitvoering is dit model bovendien sterk genoeg om als zitplek te gebruiken, wat extra praktisch is op een terras of bij een campingplaats.
Wilt u controleren of uw gasflessen in deze kist passen, meet dan vooraf de diameter en hoogte van uw gasfles en vergelijk deze met de opgegeven binnenmaten van 87 x 46 x 87/82 cm. Zo weet u zeker dat u de juiste uitvoering kiest voor uw situatie.
Zoekt u een vergelijkbaar model met meer breedte, bekijk dan ook de Gasflessenkist 1435798 met multiplex deksel. Heeft u juist een compacter model nodig, dan is de Gasflessenkist 985765 met multiplex deksel een interessant alternatief. Wilt u liever een uitvoering met houten deksel, dan kunt u ook kijken naar de Gasflessenkist 804575 met houten deksel.
| Kleur | Naturel hout |
|---|---|
| Materiaal | Geïmpregneerd hout |
| Lengte | 57 cm |
| Breedte | 98 cm |
| Hoogte | 98 cm |
| Zitfunctie | Ja |
| Behandeling | KOMO-geimpregneerd |
| Schilderbaar | Ja, te beitsen met dekkende of transparante beits |
| Garantie | 10 jaar tegen houtrot |
| Waterdicht | Deksel, bodem en tussenwand met dubbele watervaste epoxylaag |
| Vakindeling | 2 vakken |
Deze gasflessenkist is geschikt voor meerdere gasflessen. Hoeveel flessen precies passen, hangt af van de diameter en hoogte van uw gasflessen. Vergelijk daarom altijd de maten van uw fles met de binnenmaat van 87 x 46 x 87/82 cm.
Ja, de kist is ontworpen voor buitengebruik. De wanden zijn gemaakt van KOMO-geïmpregneerd Noord-Europees vurenhout en de deksel, bodem en tussenwand zijn uitgevoerd in multiplex met een dubbele watervaste epoxylaag.
Dat is niet verplicht voor direct gebruik buiten. Het geïmpregneerde hout is al behandeld. Wel zal het hout na verloop van tijd vergrijzen door weersinvloeden. Als u de kleur langer mooi wilt houden, kunt u het hout dekkend of transparant beitsen.
Nee, dit model wordt geleverd in wanddelen en is half voorgemonteerd. Met de meegeleverde montagehandleiding is de kist overzichtelijk in elkaar te zetten.
Ja, naast gasflessen is deze kist ook geschikt voor het opbergen van bijvoorbeeld plastic, vuilniszakken of glas. Dankzij het demontabele tussenschot kunt u de binnenruimte flexibel indelen.
Ja, deze gasflessenkist is stevig uitgevoerd en sterk genoeg om als zitplek te gebruiken. Dat maakt hem extra praktisch op een terras, camping of bij een recreatiewoning.