Glazen tuinhuis Orangery 152 – 368 x 439 cm – Antraciet
Antraciet glazen tuinhuis aluminium
T-model met 15,1 m² ruimte
368 x 439 x 267 cm
Creëer eenvoudig extra ruimte in uw tuinkas met deze praktische pothouders. Ideaal om potten netjes op hoogte te hangen en uw kas overzichtelijk in te delen. De zwarte afwerking zorgt daarbij voor een strakke en verzorgde uitstraling.
Met deze zwarte pothouders benut u de ruimte in uw tuinkas een stuk efficiënter. De houders zijn speciaal ontwikkeld voor montage in het boutkanaal van de kas, zodat u potten eenvoudig op hoogte kunt ophangen. Dat is niet alleen praktisch, maar geeft uw kas ook een nette en verzorgde uitstraling. Deze set bestaat uit 4 pothouders en is geschikt voor potten met een diameter van circa 15 cm.
In een tuinkas is elke centimeter waardevol. Door potten niet alleen op de grond of op een tafel te plaatsen, maar ook langs de constructie van de kas op te hangen, creëert u extra kweekruimte. Zo houdt u meer plek over voor zaaibakken, kweektafels of grotere planten. U kunt de pothouders verspreid door de kas monteren, maar ook meerdere houders onder elkaar plaatsen voor een speels en functioneel effect.
De pothouders zijn voorzien van een zwarte poedercoating in RAL 9005. Deze afwerking geeft de houders een moderne uitstraling die mooi past bij zwarte kasmodellen en andere donkere accessoires. Daarnaast zorgt de coating voor een nette afwerking van het metaal en maakt het de houders geschikt voor gebruik in de vochtige omgeving van een kas.
Deze pothouders zijn ontworpen voor bevestiging in het boutkanaal van de tuinkas. Daardoor monteert u ze direct aan de kasconstructie, zonder dat u extra vloeroppervlak verliest. U bepaalt zelf op welke hoogte u de houders hangt. Dat is handig wanneer u werkt met verschillende plantsoorten of wanneer u jonge planten wat extra licht wilt geven door ze hoger te plaatsen.
Wilt u uw kas nog efficiënter inrichten, dan zijn deze pothouders uitstekend te combineren met andere accessoires. Bekijk bijvoorbeeld ook de Kweektafel-Royal Zwart (L) voor extra werk- en kweekruimte. Heeft u nog geen passende kas of zoekt u een model in dezelfde kleurstelling, dan zijn de Tuinkas Mary 2 – 212 x 291 cm – Zwart en de Tuinkas Anne 3 – 149 x 290 cm – Zwart mooie opties om een complete en stijlvolle kasopstelling te maken.
Met deze pothouders voor de tuinkas voegt u eenvoudig extra gebruiksgemak, meer kweekruimte en een verzorgde uitstraling toe aan uw kasinterieur.
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor | Potten van ca. 15 cm diameter |
| Montage | In boutkanaal van de tuinkas |
| Aantal stuks | 4 |
| Afwerking | Gepoedercoat |
Deze pothouders zijn geschikt voor potten met een diameter van ongeveer 15 cm. Het is verstandig om vooraf de maat van uw potten te controleren voor een goede passing.
De houders worden gemonteerd in het boutkanaal van de tuinkas. Daardoor bevestigt u ze direct aan de kasconstructie en kunt u ze op de gewenste hoogte plaatsen.
Nee, deze set wordt geleverd zonder potten. U ontvangt alleen de 4 pothouders.
Deze pothouders zijn speciaal ontwikkeld voor gebruik in een tuinkas en voor montage in het boutkanaal van de kas. Daardoor sluiten ze goed aan op dit type constructie.
Ja, dat is mogelijk. U kunt de houders verspreid in de kas monteren of meerdere exemplaren onder elkaar plaatsen om de beschikbare ruimte optimaal te benutten.
Deze pothouders zijn verkrijgbaar in zwart, wit en groengrijs. Zo kunt u een kleur kiezen die goed past bij uw tuinkas en overige accessoires.