Kruidenbak Zwart 80 x 80 x 30 cm
Zwart aluminium kruidenbak
9 vakken voor verse kruiden
80 x 80 x 30 cm
Geef uw tuin, terras of balkon direct meer sfeer met deze robuste bloembak met trellis. De combinatie van gelakt vurenhout en onbehandeld hazelaarhout zorgt voor een warme, natuurlijke uitstraling. Ideaal voor bloemen, kruiden en klimplanten die u stijlvol in de hoogte wilt laten groeien.
Met deze robuuste bloembak met trellis haalt u een praktische en decoratieve oplossing in huis voor uw tuin, terras of balkon. De bak biedt voldoende ruimte voor bloemen, kruiden of vaste planten, terwijl de hoge trellis extra groeiruimte geeft aan klimplanten en rankende gewassen. Zo creëert u eenvoudig meer hoogte, sfeer en een natuurlijke afscheiding in uw buitenruimte.
De combinatie van een gelakt vurenhouten frame en een vulling van onbehandeld hazelaarhout geeft deze plantenbak een warme, landelijke uitstraling. Daardoor past hij mooi in zowel een moderne als meer natuurlijke tuinomgeving.
Deze bloembak is niet alleen bedoeld om planten in te zetten, maar ook om uw buitenruimte functioneel in te delen. Dankzij de hoogte van 160 cm vormt de trellis een mooi verticaal element. Dat maakt deze plantenbak bijzonder geschikt als groene blikvanger tegen een muur of schutting, maar ook als subtiele afscheiding tussen verschillende delen van uw terras of balkon.
De hazelaarhouten vulling zorgt voor een ambachtelijke en natuurlijke look. In combinatie met het gelakte vurenhouten frame ontstaat een stevig geheel dat zowel decoratief als praktisch is. Het frame is voorzien van een beschermende laklaag, waardoor de natuurlijke houtuitstraling behouden blijft.
De meegeleverde trellis maakt deze bloembak extra veelzijdig. U kunt de bak gebruiken voor lage beplanting in combinatie met planten die omhoog groeien. Denk bijvoorbeeld aan:
Zo benut u niet alleen de oppervlakte, maar ook de hoogte van uw buitenruimte optimaal. Zeker op een balkon of compact terras is dat een groot voordeel.
Door de relatief smalle diepte en de royale hoogte is deze bloembak op veel plekken toepasbaar. U gebruikt hem bijvoorbeeld:
Bent u op zoek naar een compacter model zonder trellis, bekijk dan ook de Bloembak Max – 40 x 40 x 60 cm. Voor een hogere, strakke plantenbak met een andere uitstraling is ook de Plantenbak Rechthoekig 120 x 50 x 90 cm een interessante keuze.
Het frame van deze bloembak is gemaakt van vurenhout en afgewerkt met een kleurloze lak. Deze behandeling helpt het hout te beschermen en laat tegelijk de natuurlijke uitstraling goed zichtbaar. De zijpanelen zijn gevuld met onbehandeld hazelaarhout, wat zorgt voor een speels en rustiek karakter.
Deze materiaalcombinatie maakt de bloembak bijzonder geschikt voor liefhebbers van een natuurlijke, warme tuinstijl. Het ontwerp oogt stevig en decoratief, zonder te massief te worden.
De bloembak wordt gedeeltelijk voorgemonteerd geleverd. Dat betekent dat de bak zelf al grotendeels in elkaar zit en u alleen nog de trellis hoeft te bevestigen. Hierdoor is de montage overzichtelijk en kunt u de bloembak snel op zijn plek zetten.
Plaats de bak bij voorkeur op een vlakke en stabiele ondergrond. Zeker wanneer u kiest voor hogere klimplanten, is een goede standplaats belangrijk voor stabiliteit en een mooi groeibeeld.
Om zo lang mogelijk plezier te hebben van uw houten bloembak, is een goede voorbereiding aan te raden:
Deze bloembak is een uitstekende keuze voor iedereen die op een relatief compacte oppervlakte toch veel groen wil toevoegen. Dankzij de trellis is hij ideaal voor liefhebbers van verticale beplanting, terwijl de houten uitvoering perfect past in een natuurlijke tuin. Wilt u juist een lage bak voor kruiden of seizoensbeplanting combineren met deze hoge variant, dan is de Kruidenbak Cortenstaal 80 x 80 x 30 cm een mooie aanvulling met een heel eigen uitstraling.
| Kleur | Naturel hout |
|---|---|
| Materiaal | Hazelaarhout, Vurenhout |
| Lengte | 43 cm, 80 cm |
| Breedte | 43 cm, 80 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Drainage | Aanbevolen, zelf toe te passen met hydrokorrels of grind |
| Behandeling | Frame gelakt, hazelaarhout onbehandeld |
Ja, deze bloembak is juist zeer geschikt voor klimplanten. De meegeleverde trellis biedt ondersteuning aan planten zoals clematis, klimrozen, kamperfoelie en andere rankende soorten.
Nee, de bloembak wordt gedeeltelijk voorgemonteerd geleverd. In de praktijk hoeft u alleen de trellis nog aan de bloembak te bevestigen.
Het frame is gemaakt van gelakt vurenhout. De vulling bestaat uit onbehandeld hazelaarhout, wat zorgt voor een natuurlijke en rustieke uitstraling.
Ja, deze bloembak is geschikt voor tuin, terras en balkon. Dankzij de verticale trellis benut u de hoogte goed, wat hem extra praktisch maakt voor compactere buitenruimtes.
Het is aan te raden om aan de binnenzijde een worteldoek of binnenfolie te gebruiken. Ook helpt een goede drainagelaag van hydrokorrels of grind om overtollig water af te voeren en het hout langer mooi te houden.
De buitenafmetingen van deze bloembak zijn 80 cm lang, 43 cm breed en 160 cm hoog. De hoogte is inclusief de trellis.