Vierkante Plantenbak Cortenstaal met wielen – 80 x 80 x 40 cm
Cortenstaal plantenbak met wielen
Roestbruine, verrijdbare uitvoering
80 x 80 x 40 cm
| Kleur | Roestbruin |
|---|---|
| Materiaal | Cortenstaal |
| Hoogte | 35 cm |
| Drainage | Ja, door bodemloze uitvoering |
| Vorstbestendig | Ja |
| Behandeling | Onbehandeld, vormt natuurlijke roestlaag |
| Diameter | 35 cm |
Dat betekent dat de plantenbak direct op de ondergrond wordt geplaatst. Planten kunnen daardoor in de volle grond wortelen en overtollig water kan natuurlijk wegzakken. Dit is vooral handig voor borders, siergrassen en kleine bomen.
Ja, cortenstaal is juist ontwikkeld voor buitengebruik. Het materiaal vormt een natuurlijke roestlaag die het staal beschermt en tegelijk zorgt voor de kenmerkende warme uitstraling.
Deze uitvoering heeft een afmeting van 35 x 100 cm. Daarbij is 35 cm de hoogte en 100 cm de diameter van de ronde plantenbak.
Deze uitvoering zonder bodem is het meest geschikt voor plaatsing op aarde, grind of gazon. Op bestrating is gebruik mogelijk, maar houd er rekening mee dat water en wortels geen afgesloten bodem hebben en dat de ondergrond geschikt moet zijn voor deze toepassing.
Ja, tijdens het eerste roestproces kan cortenstaal tijdelijk wat roestwater of verkleuring afgeven. Dat is normaal en hoort bij de vorming van de beschermende patina. Plaats de bak daarom bij voorkeur niet direct op ondergronden die gevoelig zijn voor verkleuring.
Deze plantenbak is geschikt voor vaste planten, siergrassen, lavendel, hortensia’s en kleine bomen. Door het bodemloze ontwerp is hij vooral interessant voor beplanting die graag dieper wortelt.