Kliko ombouw 3 containers van 120 liter met 1 deksel
3 x 120 liter kliko ombouw
Geïmpregneerd vurenhout, naturel
176 x 65 x 111,5 cm
Geef uw tuin of oprit direct een nette, rustige uitstraling met deze robuuste containerombouw van Douglas hout. De combinatie van een warm houten front en zwarte zijwanden zorgt voor een stoer en landelijk geheel. Dankzij de drie opklapbare deksels en afzonderlijke deuren gebruikt u uw containers elke dag snel en gemakkelijk.
Deze stijlvolle containerombouw is een praktische en fraaie oplossing om drie afvalcontainers netjes uit het zicht te plaatsen. De combinatie van Douglas hout aan de voorzijde en bovenzijde met zwarte zijpanelen geeft deze uitvoering een stoere, landelijke uitstraling die goed past in zowel moderne als meer natuurlijke tuinen. Zo maakt u van een functionele plek bij huis een verzorgd onderdeel van uw buitenruimte.
Deze ombouw is ontworpen voor 3 kliko’s van 120, 140, 180 of 240 liter. U kunt dus verschillende formaten met elkaar combineren, zolang ze binnen de maximale maat vallen. Dat maakt dit model geschikt voor veel huishoudens die meerdere afvalstromen netjes willen opbergen.
De zichtdelen aan de voorkant en de deksels zijn gemaakt van Douglas hout. Deze houtsoort staat bekend om zijn natuurlijke sterkte, warme kleur en lange levensduur. Douglas behoort tot de hardere Europese naaldhoutsoorten en is daardoor zeer geschikt voor buitengebruik. Het binnenframe is uitgevoerd in geïmpregneerd hout, wat zorgt voor een stevige basisconstructie. De zijwanden bestaan uit zwart gebeitste vuren rabatdelen, ook wel Zweeds rabat of gepotdekselde delen genoemd. Deze zwarte accenten geven het geheel een luxe en krachtige uitstraling.
Bij een containerombouw draait het niet alleen om het uiterlijk, maar vooral ook om gebruiksgemak. Daarom is dit model voorzien van drie afzonderlijke draaideuren aan de voorzijde, zodat u elke container apart kunt bereiken. De bovenzijde heeft drie handige opklapbare deksels. Via een kettingverbinding opent het deksel van de ombouw samen met het deksel van de container. Dat maakt afval weggooien snel, hygiënisch en eenvoudig.
Deze containerombouw heeft geen achterwand. Dat is handig wanneer u de ombouw tegen een muur, schutting of haag plaatst. De constructie is voorzien van schoren voor extra stabiliteit. Door de open achterzijde blijft de ombouw praktisch in gebruik en kan deze strak tegen een bestaande erfafscheiding worden geplaatst. Wilt u de ombouw juist vrij in de ruimte neerzetten, houd er dan rekening mee dat de achterkant open is.
De gebruikte materialen zijn gekozen met het oog op een lange levensduur en weinig onderhoud. De zwarte rabatdelen hebben een levensduur van circa 10 tot 15 jaar. Ook Douglas hout gaat lang mee en vergrijst op natuurlijke wijze wanneer het onbehandeld blijft. Wilt u de warme houtkleur behouden, dan kunt u het hout behandelen met een geschikte beits.
Deze kliko ombouw wordt geleverd als materiaalpakket. U zet de ombouw dus zelf in elkaar. Daarbij boort en schroeft u de onderdelen volgens de meegeleverde handleiding. Het benodigde bevestigingsmateriaal is inbegrepen. Een schroefmachine is noodzakelijk voor de montage. Met een zorgvuldige opbouw creëert u een stevige en duurzame opstelling voor jarenlang gebruik.
Dit model is ideaal voor wie een robuuste containerombouw voor 3 containers zoekt met een luxere uitstraling dan een standaard houten uitvoering. De combinatie van hout en zwart past goed bij moderne woningen, landelijke tuinen en strak aangelegde opritten. Heeft u minder containers nodig, bekijk dan ook de Kliko ombouw 2 containers t/m 240L Douglas hout extra. Zoekt u liever dezelfde maat zonder zwarte zijwanden, dan is de Kliko ombouw 3 containers t/m 240L Douglas hout een passend alternatief. Geeft u de voorkeur aan een uitvoering in geïmpregneerd hout, bekijk dan de Kliko ombouw 3 containers t/m 240L geïmpregneerd hout.
Controleer vooraf altijd het type en formaat van uw container. Het containertype staat doorgaans op de kliko aangegeven. Zo weet u zeker dat de ombouw goed aansluit op uw situatie.
| Kleur | Naturel hout, Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Douglas hout |
| Lengte | 87,5 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 119 cm |
| Geschikt voor | 3 containers van 120, 140, 180 of 240 liter |
| Aantal deuren | 3 |
| Behandeling | Binnenframe geïmpregneerd, zijwanden zwart gebeitst |
| Schilderbaar | Ja |
| Drempelloos | Nee |
| Gasveren | Nee |
| Aantal containers | 3 containers |
| Inhoud container(s) | 120 liter, 140 liter, 180 liter, 240 liter |
Deze ombouw is geschikt voor 3 afvalcontainers van 120, 140, 180 of 240 liter. U kunt deze formaten ook met elkaar combineren, zolang de containers binnen de beschikbare ruimte passen.
Nee, dit model heeft geen achterwand. Daardoor is de ombouw ideaal om tegen een muur, schutting of haag te plaatsen. De constructie is wel voorzien van schoren voor extra stevigheid.
De voorzijde en deksels zijn gemaakt van Douglas hout. Het binnenframe is van geïmpregneerd hout en de zijwanden zijn uitgevoerd in zwart gebeitste vuren rabatdelen.
De ombouw heeft drie opklapbare deksels. Met de kettingverbinding koppelt u het deksel van de ombouw aan het deksel van de container, zodat beide tegelijk openen wanneer u het bovenste deksel optilt.
Ja, deze uitvoering wordt geleverd als bouwpakket of materiaalpakket. U zet de ombouw zelf in elkaar met behulp van de meegeleverde handleiding en het bevestigingsmateriaal. Een schroefmachine is daarbij noodzakelijk.
Dat is niet verplicht, maar wel aan te raden als u de uitstraling langer mooi wilt houden. Douglas hout kunt u behandelen met een transparante of dekkende beits. Voor de zwarte rabatdelen is periodiek opnieuw beitsen verstandig om de kleur mooi te houden.