Kliko ombouw 2 containers van 240 liter
2 kliko’s van 240 liter
Geïmpregneerd vurenhout, naturel
141 x 90 x 125 cm
€ 42
€ 54
Geef uw kliko een nette, verzorgde uitstraling en houd uw tuin of oprit opgeruimd. Deze houten ombouw met achterwand en draaideur schermt de container netjes af en maakt dagelijks gebruik extra praktisch. Dankzij de drempelloze instap, beweegbare deksel en robuuste uitvoering is dit een slimme oplossing voor uw 140 liter container.
Met deze houten kliko ombouw voor 1 container van 140 liter werkt u uw afvalcontainer netjes weg en geeft u uw tuin, oprit of zijpad direct een verzorgde uitstraling. De ombouw is voorzien van een achterwand en een draaideur, waardoor u de container vrij in de ruimte kunt plaatsen en niet afhankelijk bent van een muur of schutting. Zo combineert u een opgeruimd aanzicht met gebruiksgemak in het dagelijks leven.
Deze containerkast is geschikt voor 1 kliko van 140 liter en biedt in veel gevallen ook ruimte aan een 120 liter container. Dankzij de slimme constructie rijdt u de container eenvoudig naar binnen, waarna u het deksel van de kliko aan de binnenzijde van het kastdeksel kunt bevestigen. Zo openen en sluiten beide deksels tegelijk.
Deze ombouw is ontworpen voor dagelijks gemak. De kast is drempelloos, waardoor u de container zonder tillen of obstakels naar binnen rijdt. Dat is niet alleen prettig in gebruik, maar helpt ook om de wielen van de container te ontzien. De draaideur aan de voorzijde zorgt voor een ruime opening, zodat u eenvoudig toegang houdt tot de container.
De beweegbare deksel aan de bovenzijde maakt het weggooien van afval eenvoudig. Bevestigt u het deksel van de kliko aan de binnenzijde van het kastdeksel, dan gaan beide delen in één beweging open en dicht. Voor extra comfort is een optionele gasveer mogelijk, zodat het openen nog lichter en soepeler verloopt.
De containerombouw is gemaakt van Noord-Europees vurenhout en is KOMO-geïmpregneerd. Deze behandeling helpt het hout te beschermen tegen vocht en aantasting, en draagt bij aan een lange levensduur buitenshuis. Daarnaast is de kast regenwaterdicht uitgevoerd, zodat uw container netjes beschut staat.
Het hout heeft een natuurlijke uitstraling die goed past in vrijwel iedere tuin. Door weersinvloeden zal het hout na verloop van tijd vergrijzen. Veel mensen vinden dat mooi en natuurlijk, maar wilt u de oorspronkelijke uitstraling langer behouden of de kast een andere look geven, dan kunt u het hout behandelen met een transparante of dekkende beits.
De ombouw wordt geleverd als bouwpakket in voorgemonteerde wanden. Dat maakt de montage overzichtelijk en relatief eenvoudig. Plaats de kast bij voorkeur op een vlakke en stabiele ondergrond, zodat deur en deksel goed blijven functioneren en de constructie mooi recht staat.
Doordat deze uitvoering een achterwand heeft, kunt u de kast ook prima vrijstaand plaatsen. Dat is handig wanneer u geen geschikte wand achter de container heeft. U kunt zelfs twee kasten met de rug naar elkaar toe plaatsen als u een praktische opstelling wilt maken met meerdere containers.
Zoekt u een vergelijkbare uitvoering voor een kleinere container, bekijk dan ook de Kliko ombouw 1 container 120 liter met achterwand. Heeft u juist een grotere afvalcontainer, dan is de Kliko ombouw 1 container 240 liter met achterwand een logische keuze. Wilt u liever een vergelijkbare ombouw zonder achterzijde omdat u deze tegen een muur plaatst, dan kunt u ook kijken naar de Kliko ombouw 1 container van 140 liter zonder achterwand.
Met deze kliko ombouw voor 140 liter met achterwand kiest u voor een combinatie van uitstraling, gebruiksgemak en duurzaamheid. Uw container staat uit het zicht, blijft makkelijk bereikbaar en wordt netjes opgenomen in de rest van uw tuin of erf.
| Kleur | Naturel hout |
|---|---|
| Materiaal | Geïmpregneerd hout |
| Lengte | 65 cm |
| Breedte | 61 cm |
| Hoogte | 125 cm |
| Geschikt voor | 1 x kliko 140 liter, ook geschikt voor veel 120 liter containers |
| Drempelloos | Ja |
| Regenwaterdicht | Ja |
| Gasveren | Optioneel |
| Aantal deuren | 1 |
| Behandeling | KOMO-geimpregneerd |
| Schilderbaar | Ja, met transparante of dekkende beits |
| Garantie | 10 jaar tegen houtrot |
| Aantal containers | 1 container |
| Inhoud container(s) | 140 liter |
Deze ombouw is ontworpen voor 1 container van 140 liter. In veel gevallen past ook een 120 liter kliko, zolang de afmetingen binnen de binnenmaat van 51 x 55 x 110 cm vallen.
Ja, dat kan. Deze uitvoering is voorzien van een achterwand, waardoor u de ombouw niet tegen een muur of schutting hoeft te plaatsen. Dat maakt hem geschikt voor vrije plaatsing op bijvoorbeeld een oprit of naast een pad.
U rijdt de container in de kast en haakt het deksel van de kliko aan de binnenzijde van het deksel van de ombouw. Daarna openen en sluiten beide deksels tegelijk. Voor extra gemak is een gasveer optioneel mogelijk.
Nee, deze ombouw heeft geen bodem. Dat is juist praktisch, omdat u de container drempelloos naar binnen rijdt en de kast direct op een vlakke ondergrond kunt plaatsen.
Het hout is al KOMO-geïmpregneerd en daardoor geschikt voor buitengebruik. Na verloop van tijd zal het hout wel natuurlijk vergrijzen. Als u dat niet wilt, kunt u de ombouw behandelen met een transparante of dekkende beits.
De ombouw wordt geleverd als bouwpakket met voorgemonteerde wanden. Daardoor is de montage overzichtelijker dan bij een volledig los pakket. Plaats hem wel op een vlakke ondergrond voor de beste werking van deur en deksel.